Aria de distribuție

Distribuția firmei Derșidan SRL acoperă tot județul Satu Mare. Realizăm distribuția prin agenți noștrii de pe cele 4 divizi:

  • divizia  alimente
  • divizia  lactate – mezeluri
  • divizia  horeca
  • divizia  dulciuri

Divizia Alimente

Bârsan Marian
Centru Satu Mare
0732 760 342
marian.b@dersidan.ro

Bonea Ciprian
Carei și zonele limitrofe
0732760345
cipri.b@dersidan.ro

Dorca Nicu
Negrești și zonele limitrofe
0732760344
nicu.d@dersidan.ro

Iuhasz Florin
Micro 16 ,Micro 17
0732760348
florin.i@dersidan.ro

Divizia Lactate – Mezeluri

Dutca Dacian
Centru Satu Mare, Negrești
0736301188
dacian.d@dersidan.ro

Silaghi Dani
Micro 16, Micro 17, Carei
0736 301 187
dani.s@dersidan.ro

Divizia Dulciuri

Sabău Gheorghe
Județul Satu Mare
073 655 2102
gheorghe.s@dersidan.ro

Divizia Horeca

Boldeanu Florin
Județul Satu Mare
0746 270 283
florin.b@dersidan.ro